Board index
Acum este 23 Iul 2019, 22:12

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Acest subiect este ├«nchis, nu pute┼úi modifica mesaje sau s─â scrie┼úi r─âspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Emigrarea in Uk
MesajScris: 01 Noi 2007, 14:16 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

ce avea mai omule daca ne lasai sa vorbim fara sa te bagi? nu ti-au convenit raspunsurile si gata ai sters subiectul cu totul..
rusine sa-ti fie

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 01 Noi 2007, 14:57 
Neconectat
Membru Junior
Membru Junior

Andi, ca moderator nu cred ca trebuie sa bagi cutitul in om, nu te supara , puteai sa dai avertisment, sa banezi sau sa ii spui ceva in privat in cel mai rau caz...
Am intalnit acelasi comportament si pe alte forumuri de romani...
Daca ai avut ceva cu el, de ce nu ai sters postarile lui , daca erau off topic, ce ai avut cu mine, Roxi si ceilalti...

Cred ca intr-un loc unde nu sunt bine venita , mai bine ma retrag ...
Sa ne fie rusine...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 01 Noi 2007, 19:59 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

nu sunteti decat romani.
romanii se trateaza cu dispretz, asa ca....

pentru ca in general emigrantii se dispretuiesc ei insisi, deci, de ce-ar trebui ca altii sa-i respecte?

see u all, daca ne vor mai permite

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 01 Noi 2007, 23:45 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

well....asta arata exact ce fel de oameni sinteti,cum sariti sa aruncati vorbe si sa aruncati vina fara sa intrebati inainte...da...unii oriunde ar trai tot habar nu au ce inseamna educatie pentru ca orice oameni civilizati ar fi intrebat politicos ce s a intimplat....fara as arunce acuze intii
Julianne...sint pe acst forum de aproape 5 ani,si timpiti am vazut destui,dar niciodata nu am sters subiecte intregi doar pentru un singur message de la un troll....si destule subiecte meritau sa fie sterse cind oameni ajungeau sa se certe si sa se insulte de la orice nimic....si nu pentru asta Gandalf a facut acest forum si cei citiva moderatori au stat aici cel putin 5 ani...daca mai vrei sa scrii pe acest forum,e treaba ta,nu mai vrei....good luck cu viata ta si cu work permit in UK.

nu eu am sters acel subiect,pentru ca asa cum am vorbit cu Gandalf ieri seara,la mine a fost o problema si dupa ce am scris ultim message pe acest forum nu am mai putut connecta cu emigrare.info pina in aceasta dimineata.
nu stiu de ce subiect vechi nu mai este,voi crea un nou subiect cu acelasi titlu,iar acest subiect va fi inchis.

Sus

Afi┼čeaz─â mesajele din ultimele:  Sorteaz─â dup─â  
Scrie un subiect nou  Acest subiect este ├«nchis, nu pute┼úi modifica mesaje sau s─â scrie┼úi r─âspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2