Board index
Acum este 14 Dec 2019, 18:24

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 2 3 4 5 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: IELTS 24.09.2011 Bucuresti
MesajScris: 08 Oct 2011, 10:21 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Salut Marcel
Pana la urma care sunt rezultatele? Mie tot alea dezastruoase imi apar. Probabil ca astea sunt finale :(
Oricum, e ultima data cand mai sustin IELTS. Raman sa ma orientez pe Canada, pare a fi mai simplu.
Am sustinut interviul pentru CSQ mai bine de un an si pot spune ca este foarte simplu. Dar (cel putin din pct meu de vedere) este bine sa te focusezi acolo unde te atrage inima...iar pentru mine este AU :) . Daca doriti va pot sta la dispozitie cu info privitor la asta (desi exista forumu specializat pe partea CA).

Sus

Subiectul mesajului: Re: IELTS 24.09.2011 Bucuresti
MesajScris: 08 Oct 2011, 17:07 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Citat:
Salut Marcel
Pana la urma care sunt rezultatele? Mie tot alea dezastruoase imi apar. Probabil ca astea sunt finale :(
Oricum, e ultima data cand mai sustin IELTS. Raman sa ma orientez pe Canada, pare a fi mai simplu.
Am sustinut interviul pentru CSQ mai bine de un an si pot spune ca este foarte simplu. Dar (cel putin din pct meu de vedere) este bine sa te focusezi acolo unde te atrage inima...iar pentru mine este AU :) . Daca doriti va pot sta la dispozitie cu info privitor la asta (desi exista forumu specializat pe partea CA).

Oameni buni, nushtiu, si eu ma oftic ca doar la speaking aveam un morcov - nu inteleg la writing de ce am 7
am luat 8, 9, 7, 7 - fac contestatie si sunt inscris si pe 22 oct - sper sa am mai mult noroc atunci, pt. ca de data aceasta se pare ca la speaking - cel mai nashpa posibil carton mi-a picat! Pica-le-ar paru'!!!! :D

176 lodged 25.06.2012
meds done 09.07 referred from 16.07.2012...finalised 20.08.2012
CO 20.07.2012
GRANT 22.08.2012

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 2 3 4 5 6

Ora este UTC+02:00 UTC+2