Board index
Acum este 18 Aug 2019, 19:50

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 2 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: IELTS 9 FEB 2012 - IASI
MesajScris: 24 Feb 2012, 11:09 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

Trebuie sa recunosc ca nu m-am pregatit cam deloc pt examenul acesta. Abia am reusit sa ma inscriu, cam cu 5 sapt inainte si cu 2 saptamani am inceput sa fac testele de pe modulul primit de la ei online. Nici nu ma prea informasem in legatura cu examenul si ca drept dovada m-am si inscris la modulul academic. Cat despre partea de writing nu am facut nici un fel de pregatire nici macar de proba. Stiu doar ca la writing am plecat ca din pusca. Eu am facut facultatea de constructii in limba engleza si acum lucrez pt o firma olandeza si vb cu omuletii de pe acolo macar 30-40 min pe zi dar din pacate doar in scris. Sunt convins ca imi pot imbunatati aptitudinile pentru primele 3 teste. Dar ce ma fac cu Speaking-ul. Aici am avut impresia ca am facut cel mai bine si ca sa vezi :). Oricum si subiectul o fost aiurea nu mi se potrivea si a trebuit sa inventez diverse ca sa il dezvolt (efectiv am fantazat si ca sa pun la punct povestea probabil ca mi-a consumat din cursivitate :). Multumesc Delia. Voi cauta documentatia indicata de tine :)

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 2 3

Ora este UTC+02:00 UTC+2