Board index
Acum este 12 Dec 2018, 14:42

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina 1 2 3 4 5 … 13 Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: 06 Aug 2011, 11:29 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Eram intr-un pub cand primesc mesaj pe mobil (de la facebook):

Imagine

Stau io si ma gandesc ce i-am zis persoanei respective ca sa ma faca magar de ziua mea... si incep sa imi amintesc despre ea:

1. m-au adaugat pe yahoo mesenger probabil dupa acest forum pt sfaturi emigrare / australia. Tin minte ca am discutat cu ei (familie cu 2 copii parca din pozele de pe picasa ale lor). Oricum asta s-a intamplat demult, 2 ani sa tot fie.

2. mi-am facut si io FB acum cateva luni si am trimis invite la toti de pe skype, mail si yahoo messenger.

3. alte conversatii cu ei nu am mai avut

4. de ziua mea primesc mesaj ca sunt magar.

5. ii arat nevestii sa radem amandoi.

Oricum nevasta m-a lamurit: am la FB la profil ca sunt interesat de femei. Eu am pus aia ca doar nu era sa fiu interesat de barbati!!!!. Nu m-am gandit ca inseamna ca (,) caut femei.

Acum intrebarea mea pt doamna G.H. care este casatorita, 2 copii, sotz (locuiesc in Australia): CE xxxxxx te intereseaza pe tine viatza mea sexuala? Adica ma faci pe mine magar ca am scris acolo ceva pe profilul FB, dar tu ce esti ca te intereseaza de mine personal?

Oricum overall am ras cu nevasta-mea la greu pe faza asta, ca ne-a luat ceva timp sa ne dam seama ca are legatura cu profilul de FB.

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 11:54 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Lasă, tu să fii sanatos!

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 12:15 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Lasă, tu să fii sanatos!
I don't bother numai ca mi s-a parut amuzant ca cineva de pe forum sa ma faca magar pe FB fara sa schimbe vreun mesaj cu mine de 2-3 ani.

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 15:16 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Trebuia sa scrii si tu "motociclete" , ca sa nu te mai certe incuiatele :wink:

02 nov 2011 - DIAC GSM 176
25 ian 2012 - Visa Grant

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 15:52 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Eram intr-un pub cand primesc mesaj pe mobil (de la facebook):

Imagine

Acum intrebarea mea pt doamna X: CE xxxxxx te intereseaza pe tine viatza mea sexuala? Adica ma faci pe mine magar ca am scris acolo ceva pe profilul FB, dar tu ce esti ca te intereseaza de mine personal?

.

Ma scot din minti asa-zisele puritane... Dincolo de penibilul situatiei (e limpede ca a crezut ca te dai la ea si ca a fost singura fiinta de pe Pamant care a fost invitata vreodata pe FB- btw, am primit si eu invitatia, merci, dar nu mai am cont pe FB ;) - ceea ce arata ca astepta de mult, saraca, sa o mai bage cineva in seama sau poate ca in mediul respectivei FB este folosit exclusiv la sex virtual, sau ce naiba o crede ea ca este FB).... deci dincolo de toate parantezele si acoladele, cum isi pot imagina unii/unele ca iti piere brusc si definitiv orice interes fata de sexul opus doar pentru ca ai semnat niste hartii?! Egal valabil in cazul femeilor, lasand ipocriziile la o parte....

Adica daca nu esti casatorit nu poti fi fideu? Daca esti casatorita - esti automat fidelutza?
Esti tu magar ca ai prieteni pe FB sau ea asin ca nu stie sa il foloseasca? Speriata, poate, de un sot hiper-gelos care ii verifica mailurile, FB si poseta? Sau, extrem, barbaxo, casatorit fiind, e interesat de barbati?? Cine stie...?! Nu fac misto, incerc si io sa imi dau zeama.

Cam pe toata perioada vietii mele de adolescent sau adult, aproape invariabil, cand cunosteam o tipa care imi placea, era fie ea "cuplata", fie eu... inclusiv cand mi-am cunoscut nevasta (!) fiecare eram cu altcineva. Logic, nu? :wink: Doar nu suntem salbatici, ce naiba...?!

Gee man, copilele astea crescute pe balcon, ca nu aveau voie la joaca, si care s-au maritat la ~douajdeani cu vecinul de la blocul alaturat numai ca sa fuga de acasa, ca "au intalnit iubirea vietii (hormoni de adolescenta)" sau "ca nu le mai ia nimeni"... ele saracele, n-au nici o vina probabil, ci parintii lor balcanici care le-au spalat pe neuron...

In functie de cat de jos e nivelul de inteligenta emotionala, sau de cum e vremea afara, daca le dai "buna ziua" intr-un moment prost fie au fantezii doua weekenduri la rand fie raspund un ragusit "nesimtitule"...

Sa fim seriosi, sinceri si oameni mari, exista prostanace in proportie egala cu prostanaci. Ca d'aia ii si vezi pereche, deci nu e nimeni misogin. Si chiar si ei, fac sex (...in felul lor, trist si steril...). De unde altundeva credeti ca apare urmatoarea generatie prostanaci si prostanace pe pamant?
Prin imperechere, ca doar nu prin spori sau muguri.

Mda, deci un raspuns evaziv :P ar fi fost, "get a life ma'am"

...ma duc sa ma dau cu botocileta la relanti, e vreme buna si asfalt uscat...
...si tot vin eu acolo... ca daca nu vine Baiazid la munte, vine... nu asa era poezia??
nu stiu, nu mi-a placut la scoala decat ca erau gagici :P

haibinepa

PS: m-am gandit si la varianta ca se dadea EA la tine si era suptila si haioasa in felul ei...

Cică era odată o vacă şi un bou o privea şi o admira de peste gard. A doua zi boul iar o priveşte, o admiră. A treia zi o priveşte, o admiră. A patra zi vine un măgar, o priveşte, o admiră, o convinge... Mai bine să fii măgar decât bou...

...neah :twisted: The word is "prude".

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 19:23 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

:lol: Asta mi-a adus aminte de bancul ala cand era o tipa un autobuz si deodata izbucneste indignata catre un barbat de langa ea : ce te impingi dom'ne asa in mine , ce, oi vrea sa mi-o tragi te pomenesti ? La care asta rosu ca racul baguie rusinat : nu doamna , ma scuzati, stiti eu doar... Pai atunci da-te dom-ne mai incolo, poate vrea domnul, sau poate domnul ! :lol: :lol: :lol:

25 ian 2012 - Visa Grant

Sus

MesajScris: 06 Aug 2011, 23:11 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Rugam moderatorii sa modifice titlul acestui post in:

YOU HAVE ZERO FRIENDS.

ROFL
http://www.southparkstudios.com/full-ep ... -0-friends

...Baiazide, ceva ai facut tu (in creierul ei)... pentru ea esti ca pusthulica ala mic de l-a plesnit prezidentu' peste vot la o manifestatie... "nu stiu, a zis copilul ceva, m-a injurat, nu-mi dau seama, a vorbit urat..." http://youtu.be/-Wcn-zcOAvU

...gloria noastra si mania.

Sus

MesajScris: 07 Aug 2011, 00:39 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
...

Mda, deci un raspuns evaziv :P ar fi fost, "get a life ma'am"

Cică era odată o vacă şi un bou o privea şi o admira de peste gard. A doua zi boul iar o priveşte, o admiră. A treia zi o priveşte, o admiră. A patra zi vine un măgar, o priveşte, o admiră, o convinge... Mai bine să fii măgar decât bou...

...neah :twisted: The word is "prude".
Man, esti tare :) :mrgreen:

Raspunsul meu catre ea a fost linkul la topicul asta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sus

MesajScris: 07 Aug 2011, 00:46 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
:lol: Asta mi-a adus aminte de bancul ala cand era o tipa un autobuz si deodata izbucneste indignata catre un barbat de langa ea : ce te impingi dom'ne asa in mine , ce, oi vrea sa mi-o tragi te pomenesti ? La care asta rosu ca racul baguie rusinat : nu doamna , ma scuzati, stiti eu doar... Pai atunci da-te dom-ne mai incolo, poate vrea domnul, sau poate domnul ! :lol: :lol: :lol:

LOOL.

Asta imi aminteste de un banc "invers" celui povestit de tine: Doamna, nu va suparati, puteti sa va tineti de alta bara? Nu de alta, dar bara asta coboara la prima :mrgreen:

Sus

MesajScris: 07 Aug 2011, 02:04 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Raspunsul meu catre ea a fost linkul la topicul asta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mais non patron... recunoaste aici, acum, in fata tutulor si a M.A.N.:
ESTI CASATORIT SI INTERESAT DE FEMEI.

Ffrrraaate, cat de stupid suna :roll: ...
...NORMAL ca este, ma'am... sau, un popa (da, ala cu cununiile) interesat de baietei e mai... ne-magar?

Cum zicea Einstein? Universul si mai ce sunt infinite...? Oricum, stiu ca de Univers nu era fooarte-foarte sigur... un magar si ala... pai nu a scufundat el si Titanicul... (Eisberg asta, zic...)

pfew, ce-am mai ras cu baietii.

Sus

MesajScris: 08 Aug 2011, 00:34 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

1. la multi ani
2. poate unii dupa ce se insoara nu mai sunt interesati de sex?
te-ai gandit la asta? :D :D :D

Sus

MesajScris: 08 Aug 2011, 01:51 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
1. la multi ani
2. poate unii dupa ce se insoara nu mai sunt interesati de sex?
te-ai gandit la asta? :D :D :D

Man eu de cand ma stiu ma gandesc numa' la sex :mrgreen: :mrgreen:

Sus

MesajScris: 08 Aug 2011, 02:14 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Man eu de cand ma stiu ma gandesc numa' la sex
inseamna ca esti sanatos:))

Sus

MesajScris: 11 Aug 2011, 22:55 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

http://www.trilulilu.ro/bananna/97476a4d3d7ebb

:lol: :lol: :lol:

Sus

MesajScris: 27 Sep 2011, 22:46 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Asa ceva !?!?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Imagine

25 ian 2012 - Visa Grant

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina 1 2 3 4 5 … 13 Următorul

Ora este UTC+02:00 UTC+2